Články

ČLÁNKY

Chci popsat tu strategii!

Tímto prohlášením z nadpisu začal krásný čas práce na procesu Strategie s výkonným ředitelem jedné strojírenské firmy. I přesto, že tato firma je velmi úspěšná a léta se jí daří prodávat stroje po celém světě, slovo "strategie" bylo stále čímsi, co nikdo nedokázal...

číst více

Kam zmizely staré články???

Před nějakou dobou jsem se podívala na svoje články a rozhodla jsem se je všechny smazat. Změnila se doba. Změnil se způsob, jakým je nutné vést lidi, rozhodovat o firmách,. Změnil se způsob jakou vyžadují lidé komunikaci a styl řízení, aby chtěli ve firmě pracovat....

číst více

Kontaktní formulář

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

6 + 9 =

Kontakt

Martina Maraj, MBA

Strategické a procesní poradenství  

Nádražní 373
763 62 Tlumačov
IČO 63362160

  maraj.martina@gmail.com
 +420 777 887 665

FINANČNÍ DOTACE NA VÁŠ PROJEKT

V roce 2020 jsem se stala Sdíleným Expertem programu PLATINN pod TIC Zlín, která nabízí firmám odbornou a finanční pomoc při realizaci inovačních aktivit.

Pokud byste měli zájem zdigitalizovat vaše procesy, můžete v tomto programu získat moje konzultace ve dvou fázích - první v rozsahu 40 hodin zcela ZDARMA a dalších 80 hodin se spoluúčastí 50%

Je to naprosto unikátní projekt Zlínského kraje zaměřený na podporu menších a středních firem v regionu. Můžete tak získat nejen Procesní příručku s popsanými hlavními procesy určenými k digitalizaci, ale také odbornou pomoc při výběhu vhodného SW nebo SW impementátora k navazující digitalizaci.

Neváhejte mě kontaktovat, pokud vás zajímá víc.

Procesy a SW

Během své praxe jsem spolupracovala s firmami, které využívají mnoho SW řešení pro řízení podniku - ať z oblasti ERP, projektového řízení nebo CRM. Zde jsou některá z nich: Helios Orange, Karat, SAP, K2, ABBRA, Pohoda, Bluejet, Raynet, Smartsheet, Freelo, Elixeum a další.

V současné době spolupracuji například se společností Elixeum s.r.o. Zlín. Pro zákazníky této mladé firmy realizuji procesní audity, díky kterým lze krásně propojit to, co fima potřebuje a co její implementační partner nabízí.

 Pokud by vás zajímala možnost jako procesně uchopit a digitalizovat vaši firmu v obou těchto fázích, neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace.