Jako lidé jsme dostali dar komunikace. Jako jediný tvor na planetě můžeme své pocity a potřeby sdílet s jinými pomocí slov. A přesto často právě tento dar nám způsobuje v životě tolik zraněných pocitů a nedorozumění. Pojďte to změnit a naučte se porozumět i sdílet způsobem, který pro vás i ostatní bude obohacujícím, přinášejícím radost a rozvíjející spolupráci.

Pokud Vás zajímá, jak zlepšit svůj život a vztahy skrze přirozenou komunikaci a pochopení, pak je tento kurz právě pro Vás. Vhodné i pro páry.

Místo a termín konání

KDY říjen, bude upřesněno
3-dílný zážitkový kurz, zahrnující 1 celodenní základní kurz a 2 večerní navazující setkání

KDE Centrum Najdi svou krásu Holešov

Co se na kurzu naučíte

  • Dozvíte se, co jsou to ovládací dramata, jak vznikají, kdy se jimi necháváte ovlivnit a proč se vás tak vyčerpávají.
  • Najdete jejich zdroj ve svém životě i to, proč k vám přitahují osoby, s kterými se vám těžko komunikujete.
  • Naučíte se tato dramata prakticky rozpoznávat a vědomě je zastavit novým přístupem získaným na tomto kurzu.
  • Jako vědomý člověk se naučíte v kurzu nově komunikovat a zvládat tyto situace s využitím principů nenásilné komunikace.
  • Naučíte se rozlišovat mezi pocity a potřebami (sebe i druhého) a pochopíte, o co ve skutečnosti v konfliktu jde a jak nabídnout lepší řešení pro obě strany.
  • Najdete desítky odstínů kritiky a odsudků, které otravují naši komunikaci, aniž bychom si toho byli vědomi a naučíte se je účinně odstranit ze svého života pomocí vědomého jazyka.
  • Vyzkoušíte si práci s vlastním tělem, které vám pomocí pocitů zrcadlí nevědomé programy, ovládací schémata a nepřiznané pocity a potřeby. Naučíte se jak si z vašeho těla udělat svého nejlepšího terapeuta ve vašem životě, který vám bude k dispozici 24 hodin denně a zdarma.
  • Odnesete si praktické nástroje k tomu, abyste mohli od každého dalšího dne Cestu jaguára aplikovat v každém svém vztahu a komunikaci s jinými i se sebou.
  • Dovednosti v kurzu získané můžete aplikovat v partnerském vztahu, ve vztahu s dítětem, s rodiči, s přáteli, u lékaře nebo v práci se svými kolegy či šéfem. Tyto nástroje vám mohou pomoci dokonce i při práci s domácími mazlíčky.

Přihlášení

Přihláška na kurz je možná pouze při registraci předem na stránkách www.najdisvoukrasu.cz

Photo by Photos by Lanty on Unsplash

Pin It on Pinterest