OSOBNÍ ROZVOJ

OSOBNÍ ROZVOJ

Jedinec je základní prvek každého systému – rodiny, společenství, firmy. Musíme zvládnout především svůj vlastní život a rozvoj sebe sama, abychom mohli zlepšit vše okolo nás. I přesto že často máme pocit, že nám něco dělají ti druzí, jediná trvalá změna, která je možná je v nás samých. Potřebujeme změnit svoje myšlenky, postoje, nevědomé programy, návyky, komunikaci a pak tato naše vnitřní změna způsobí změny i v našem okolí.  Jeden z univerzálních vesmírných zákonů říká: „Jak uvnitř tak navenek“. Bez vnitřních změn není možné dosáhnout ničeho. Změny vnímám jako cesty za snem, jako přirozený proces zrání, jako odraz vnitřní síly a odhodlanosti člověka. Osobní rozvoj sebe sama je tím nejkrásnějším a nejhodnotnějším darem, jaký můžete sami sobě dát. Můj kanál youtube.

Nabídka služeb pro jednotlivce

Individuální konzultace

 MÍSTO KONÁNÍ A CENA

 • cena za konzultaci je 1200 Kč/ 1 hodina; u dlouhodobější spolupráce individuální ceny
 • ráda za vámi přijedu nebo vám nabízím konzultaci formou společného výšlapu někde v přírodě, kde se budete moct uvolnit a lépe dané téma zpracovat

TERAPIE:

 • VZTAHY  – zrcadlení a nevědomé programy ve vztazích, které vám berou energii, jejich harmonizace a překonávání náročných období
  • může se týkat dětí, rodičů, partnerů, přátel a dokonce i zvířecích miláčků nebo zdravotních symptomů
 • MINULOST – přetrvávající negativní emoce spojené s minulými vztahy, s dětstvím, nalezení zrcadlení, programů, které vás v minulosti udržují, odstranění těchto bloků a harmonizace
 • KOMUNIKACE – individální trénink nenásilné komunikace nebo začlenění těchto principů do vašich konkrétních vztahů (doma i v práci)
 • řešení individuálních osobních nebo pracovních situací dle vašich potřeb

KONZULTACE v podnikání

Pokud jste velmi malá firma nebo spíše jednotlivec, i vy možná potřebujete sebereflexi na svoji efektivitu, procesy, programy a bloky, které se snažíte ve svém podnikání překonat. Možná potřebujete jen uvidět souvislosti, které v běžném životě unikají naší pozornosti. Léta se věnuji firmám, podnikání i začínajícím podnikatelským projektům. Věřím, že vize, strategie a hodnoty jsou klíčové nástroje každého podnikání bez ohledu na velikost firmy. Tyto všechny své znalosti a dovednosti mohu v konzultacích nabídnout i Vám:

 • podnikání a práce – strategie, hodnoty, vize a cíle
 • efektivita a produktivita – procesy a lidé
 • krize v podnikání – jak dál

Nenásilná komunikace - kurzy, výcvik

Kromě dlouhodobých programů Vědomého života nabízím i formu samostatných workshopů nebo setkánína téma Nenásilné komunikace.  Získáte pochopení a nástroje s nimiž si procvičíte metodu tak, abyste byli schopni tyto principy využívat ke zlepšení komunikace a vztahů v rodině i v práci.  Koncept nenásilné komunikace předávám obohacený o další pohledy na vztahy a komunikaci, díky kterým je pro účastníky mnohem snažší principy ihned aplikovat do svého života. Podle individáuálních potřeb je možné tento kurz realizovat i ve větším rozsahu.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Muzikorelaxace

Ve svých programech využívám harmonizující účinky vibračních nástrojů ať jsou to tibetské mísy, RAV Vast, koshi, šamanský buben, chřestidla, sansula, deštná hůl a další.

Muzikorelaxční zážitek jako proces harmonizace těla a odbourání stresu. Cena je závislá na místě konání. Pokud bys te měli zájem o tento netradiční zážitek, neváhejte mě kontaktovat. 

Spontánní malování a uvolnění kreativity

Ukázka některých mých obrazů. Pokud byste chtěli uspořádat pro sebe či větší skupinu akci spojenou s tvorbou obrazu intuitivní a spontánní formou, neváhejte mě kontaktovat.

Kontaktní formulář

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

15 + 8 =

Kontakt

Maraj Martina - poradenství pro šťastnější život

  Nádražní 373
    76362 Tlumačov
    IČO 63392160
    DIČ CZ6561240026

osobní konzultace na objednávku

Pin It on Pinterest