OSOBNÍ ROZVOJ

OSOBNÍ ROZVOJ

Jedinec je základní prvek každého systému – rodiny, společenství, firmy. Musíme zvládnout především svůj vlastní život a rozvoj sebe sama, abychom mohli zlepšit vše okolo nás. I přesto že často máme pocit, že nám něco dělají ti druzí, jediná trvalá změna, která je možná je v nás samých. Potřebujeme změnit svoje myšlenky, postoje, nevědomé programy, návyky, komunikaci a pak tato naše vnitřní změna způsobí změny i v našem okolí.  Jeden z univerzálních vesmírných zákonů říká: „Jak uvnitř tak navenek“. Bez vnitřních změn není možné dosáhnout ničeho. Změny vnímám jako cesty za snem, jako přirozený proces zrání, jako odraz vnitřní síly a odhodlanosti člověka. Osobní rozvoj sebe sama je tím nejkrásnějším a nejhodnotnějším darem, jaký můžete sami sobě dát. Můj kanál youtube.

Nabídka služeb pro jednotlivce

Individuální konzultace

 MÍSTO KONÁNÍ A CENA

 • PRAVIDELNÉ DNY ve ČTVRTEK ve Studiu v I. patře, Palackého 1400, 769 01 Holešov
 • cena za konzultaci je 1200 Kč/ 1 hodina; u dlouhodobější spolupráce individuální ceny
 • pokud máte zájem o jinou lokalitu nebo v místě vašeho sídle případně provádění v přírodě, neváhejte mě kontaktovat, ráda za vámi i přijedu.

TERAPIE:

 • VZTAHY  – zrcadlení a nevědomé programy ve vztazích, které vám berou energii, jejich harmonizace a překonávání náročných období
  • může se týkat dětí, rodičů, partnerů, přátel a dokonce i zvířecích miláčků nebo zdravotních symptomů
 • MINULOST – přetrvávající negativní emoce spojené s minulými vztahy, s dětstvím, nalezení zrcadlení, programů, které vás v minulosti udržují, odstranění těchto bloků a harmonizace
 • KOMUNIKACE – individální trénink nenásilné komunikace nebo začlenění těchto principů do vašich konkrétních vztahů (doma i v práci)
 • řešení individuálních osobních nebo pracovních situací dle vašich potřeb

KONZULTACE v podnikání

Pokud jste velmi malá firma nebo spíše jednotlivec, i vy možná potřebujete sebereflexi na svoji efektivitu, procesy, programy a bloky, které se snažíte ve svém podnikání překonat. Možná potřebujete jen uvidět souvislosti, které v běžném životě unikají naší pozornosti. Léta se věnuji firmám, podnikání i začínajícím podnikatelským projektům. Věřím, že vize, strategie a hodnoty jsou klíčové nástroje každého podnikání bez ohledu na velikost firmy. Tyto všechny své znalosti a dovednosti mohu v konzultacích nabídnout i Vám:

 • podnikání a práce – strategie, hodnoty, vize a cíle
 • efektivita a produktivita – procesy a lidé
 • krize v podnikání – jak dál

Sebepoznávací rozvojové kurzy

CESTA KOLIBŘÍKA –  KURZ 

Cesta kolibříka je intenzivní zážitkový a sebepoznávací kurz, ve kterém se naučíte chápat a používat několik klíčových nástrojů, které vám pomohou v trvalé změně ve vašem životě. Jedná se o velmi koncepční přístup, který zahrnuje mnoho technik vnitřní práce, které se na kurzu naučíte a budeje umět trvale používat v podobných situacích. Klíčový přínos je objevení principů zrcadlení ve vašem životě a odstranění těchto nevědomých bloků.

Více detailních informací se dozvíte v sekci Články a akce u aktuálně realizovaných termínů. Jedná se o jeden z nejzajímavějších programů, jaké jsem kdy realizovala a je postaven ryze prakticky. Během kurzu budete pracovat na svém vlastním zadání, na oblastech svého života a vztazích, které potřebujete změnit, transformovat, přijmout. Výsledkem jsou nejen trvalé změny ve vašem životě, ale i trvale udržitelný koncept práce, který již navždy zůstane součástí vás samých.

Povídání o tom, jak program Cesta kolibříka vznikl

CESTA JAGUÁRA –  KURZ

Cesta jaguára je další intenzivní zážitkový a sebepoznávací kurz.

Kurz se zaměřuje na klíčové  téma našich životů a to je komunikace, konflitky a porozumění. Dozvíte se o ovládacích schématech, naučíte se jim rozumět, odhalíte jejich prameny ve svém životě pomocí sebereflexe a cvičení. Odložíte to, co nefunguje a ovládnete kouzlo Nenásilné komunikace, která je trvalým, hlubokým a všestranně aplikovatelným přístupem ke zlepšení vztahů skrze empatickou komunikaci.

Více detailních informací se dozvíte v sekci Články a akce u aktuálně realizovaných termínů.

Oba programy jsou založeny na principech ovládnutí nového chápání a myšlení, které je potřebné trvale si osvojit a praktikovat ho ve svém každodenním životě. Díky dlouhodobé a koncepční práci tak postupně odhalíte mnoho souvisejících oblastí ve svém životě a tím vyřešíte nejen dílčí problémy, ale celý svůj vesmír. Hlubokými vnitřními změnami začnete bez jakéhokoliv vnějšího úsilí ovlivňovat všechny kolem sebe.  Koncept práce Vědomého života je trvalý a otevře vám oči navždy. Tyto techniky práce nelze zapomenout. 

Aktuální vypsané termíny a místo konání sledujte na záložce Články a akce 

Nenásilná komunikace - kurzy, výcvik

Kromě dlouhodobých programů Vědomého života nabízím i formu samostatných workshopů nebo setkánína téma Nenásilné komunikace.  Získáte pochopení a nástroje s nimiž si procvičíte metodu tak, abyste byli schopni tyto principy využívat ke zlepšení komunikace a vztahů v rodině i v práci.  Koncept nenásilné komunikace předávám obohacený o další pohledy na vztahy a komunikaci, díky kterým je pro účastníky mnohem snažší principy ihned aplikovat do svého života. Podle individáuálních potřeb je možné tento kurz realizovat i ve větším rozsahu.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Muzikorelaxace

Ve svých programech využívám harmonizující účinky vibračních nástrojů ať jsou to tibetské mísy, RAV Vast, koshi, šamanský buben, chřestidla, sansula, deštná hůl a další.

Muzikorelaxční zážitek jako proces harmonizace těla a odbourání stresu nabízím i jako individuální konzulaci v Centru Najdi svou krásu v Holešově za cenu 1200 Kč/hodina nebo jako skupinový program. Zde je cena závislá na místě konání. Pokud bys te měli zájem o tento netradiční zážitek, neváhejte mě kontaktovat. 

Kontaktní formulář

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

14 + 1 =

Kontakt

Maraj Martina - poradenství a terapie pro šťastnější život

  Nádražní 373
    76362 Tlumačov
    IČO 63392160
    DIČ CZ6561240026

osobní terapie na objednávku:

76901 Holešov, Palackého 1400,

1. patro, pravidelně každý ČTVRTEK

nebo dle individ.dohody

Pin It on Pinterest