KRAJINA SRDCE

Krajina srdce kde se setkáme

Setkání v mém ateliéru – můžete si namalovat obraz, můžete se naučit nové způsoby malování, můžete si popovídat, odstranit vnitřní překážky, které vám brání tvořit a radovat se z tohoto tvoření. Ozvěte se, pokud vás to zajímá. Setkání jsou většinou celodenní a rozhodně to pro vás bude nezapomenutelný zážitek plný barev a radosti.

Setkání v krajině srdce 

Setkání skrze obraz a malování

Každý může namalovat krásný obraz ze srdce, když uvěří, že to jde.

Když jsem malovala první obraz v září 2022, nevěřila jsem, že mohu namalovat víc než kolečka a trojúhelníky a mazance. Díky technice vrstvení jsem však nalezla uvnitř sebe proud kreativity, který mě každý den vedl dál a dál. Nacházela jsem hlas svého vnitřního kritika, osvobozovala své milované vnitřní dítě, které jsem poprvé po mnoha letech zažívala v takové kráse a radosti, jakého jen tvořením dosáhneme.

Již po prvních krůčcích se na mé stěně objevil obraz, který stále zaujímá své vedoucí místo – je to moje průvodkyně, která mi otevřela dveře. Uvěřila jsem, že mohu malovat a každý další obraz je pro mě potvrzením.

A pokud zatoužíte to zkusit, nebo jen nemáte prostor pro tvoření, ozvěte se mi. Ráda vám pomohu projít procesem malování vlastního obrazu.

Pokud vás láká zkusit něco namalovat, nebo máte tajou „touhu“ či tvrdíte, že byste malovali, ale že to neumíte, jsou to hlasy vašeho srdce, který se chce k této původí a přirozené radosti a tvořivosti vrátit. Takové malování bez předlohy je zároveň krásná práce se sebou samým, s láskou k sobě a odhalování toho krásného, co jsme dávno zapomněli, že v sobě máme. Proto těmto setkáním říkám setkání v krajině srdce, protože tady mysl nemá místo a je tu vždycky krásně. Přijďte to vyzkoušet. Může vám to změnit život.   

TOTO JE JEDINÉ SETKÁNÍ KTERÉ PROBÍHÁ VÝHRADNĚ U MĚ V PROSTŘEDÍ DOMÁCÍHO ATELIÉRU

Kontaktní formulář

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

9 + 5 =

Kontakt

Maraj Martina 

  Nádražní 373
    76362 Tlumačov
   

tohoto času na volné noze, připavující se na novou kariéru

Pin It on Pinterest