KRAJINA SRDCE

Krajina srdce kde se setkáme

Nabízím setkání nebo setkávání – říkám tomu setkání v krajině srdce – v  lehkosti a péči – způsob, jakým se jemně vydáte do svého vnitřního prostoru a najdete tam kus sebe. Možná tam najdete části, které jsou dávno tiché a smutné nebo naopak hlasitě volají po přijetí zpátky. S lehkostí tak můžete vstoupit do kontaktu s vašimi dary i překážkami a rozproudit váš život jako když vyčistíte řeku a  necháte ji svým tempem plynout směrem, který ona potřebuje.  Všechny odpovědi ke svému léčení najdete uvnitř sebe, pokud se ztišíte a zaposloucháte se vědomě do svých slov, myšlenek a pocitů. Tam najdete dávné příběhy, které vás povedou k sobě samému.

Setkání v krajině srdce – OSOBNĚ nebo ON-LINE

Léčení a uzdravování pomocí slov

Jednoho dne jsem se probudila a v každém slově, které jsem pronášela jsem najednou začala slyšet formou uvědomění si jeho vibrační rozsah – jeho skryté poselství, jakousi buněčnou informaci, která rezonuje v našich životech a stojí za situacemi, které nás trápí ať na osobní nebo fyzické úrovni.

Začala jsem si uvědomovat, že to, na co reaguje naše okolí, není význam slov, ale právě tato vibrační kvalita, která je v našich slovech ukrytá na vnitřní úrovni. Jedná se o staré mentální programy, dětská zranění, strachy, často mohou být nasbírané i z minulých životů. Tyto vibrace, nebo rezonance tak přitahují do našeho života lidi a situace opakovaně, nutí nás prožívat stále stejné emoce či zklamání. Je to další hlubší úroveň než klasické pojetí zákona přitažlivosti a zákona zrcadlení či rezonance.

Naučit se a praktikovat dovednost čištění jazyka na úrovni vibrace je velmi snadné. Stačí vám jednou tento princip prožít, poznat, ochutnat a uchopíte svůj život do svých rukou – v nové vibraci, radosti a čistotě. Tím, co změní váš život bude vaše ČÍSTÉ SLOVO.

Tato moje zkušenost mi potvrdila, že NIKOLIV MYŠLENKY, ALE SLOVA FORMUJÍ NÁŠ ŽIVOT. Naše myšlenka může být pozitivní a podporující a přesto vyslovením slov, které nevědomě ukrývají bolest, zranění a strach, vyvolají zcela opačné výsledky, než jsme si přáli.

Přišla doba, kdy je třeba začít vědomě přetvářet starý slovník, najít vibrační úrovně a vzpomínky, které v našich slovech neustále proudí naším životem a nejsou v souladu s naším štěstím. A tento slovník změnit. Uvidíte, že je s touto dovedností spojené obrovské uvolnění a radost.

Jazyk srdce a nenásilná komunikace

To co předávám já je víc než jen uchopení principů nenásilné komunikace. Doba, kdy tento koncept světu dal Marshall Rosenberg je již dávno za námi a v dnešní době se vědomí lidí posouvá tak rychle, že potřebujeme hlubší koncept práce se slovy, jazykem a komunikací, abychom dokázali v našich vztazích navazovat upřímější a radostnější dialog. 

Moje životní zkušenosti a praxe se tak poskládaly do jednoho konceptu, kterému říkám JAZYK SRDCE.

Zahrnuje pochopení podstaty konfliktu a výměny energií, které u něj probíhá.

Dotýká se nevědomých programů, které v nás žijí a způsobují situace, které se nám nelíbí, nebo které nevíme, jak změnit.

Obsahuje práci s vibrací slov a nacházení jejich vlivu na náš život i původu jejich vzniku. A to může sahat až do minulých životů, což jsem sama prožila a tak jsem toho živým důkazem.

A v neposlední řadě vede k očištění těchto slov a principů, které 

Přes tato poznání zjistíte, jak staré a nežádoucí programy a slova rozpouštět a uvolnit, aby se situace trvale mohla změnit.

Zvládnete základní principy nenásilné komunikace, která vám otevře oči i prostor pro lepší porozumění sobě i vašemu okolí.

Tam je to klíčové sdělení – ostatní vám porozumí až tehdy, když toto porozumění najdete sami k sobě. Potřebujete se naučit pojmenovat co cítíte, najít co potřebujete a odstranit slova a programy, které vám v tom brání.

Setkání skrze obraz a malování

Každý může namalovat krásný obraz ze srdce, když uvěří, že to jde.

Když jsem malovala první obraz v září 2022, nevěřila jsem, že mohu namalovat víc než kolečka a trojúhelníky a mazance. Díky technice vrstvení jsem však nalezla uvnitř sebe proud kreativity, který mě každý den vedl dál a dál. Nacházela jsem hlas svého vnitřního kritika, osvobozovala své milované vnitřní dítě, které jsem poprvé po mnoha letech zažívala v takové kráse a radosti, jakého jen tvořením dosáhneme.

Již po prvních krůčcích se na mé stěně objevil obraz, který stále zaujímá své vedoucí místo – je to moje průvodkyně, která mi otevřela dveře. Uvěřila jsem, že mohu malovat a každý další obraz je pro mě potvrzením.

A pokud zatoužíte to zkusit, nebo jen nemáte prostor pro tvoření, ozvěte se mi. Ráda vám pomohu projít procesem malování vlastního obrazu.

Pokud vás láká zkusit něco namalovat, nebo máte tajou „touhu“ či tvrdíte, že byste malovali, ale že to neumíte, jsou to hlasy vašeho srdce, který se chce k této původí a přirozené radosti a tvořivosti vrátit. Takové malování bez předlohy je zároveň krásná práce se sebou samým, s láskou k sobě a odhalování toho krásného, co jsme dávno zapomněli, že v sobě máme. Proto těmto setkáním říkám setkání v krajině srdce, protože tady mysl nemá místo a je tu vždycky krásně. Přijďte to vyzkoušet. Může vám to změnit život.   

TOTO JE JEDINÉ SETKÁNÍ KTERÉ PROBÍHÁ VÝHRADNĚ U MĚ V PROSTŘEDÍ DOMÁCÍHO ATELIÉRU

Kontaktní formulář

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

15 + 11 =

Kontakt

Maraj Martina 

  Nádražní 373
    76362 Tlumačov
   

tohoto času na volné noze, připavující se na novou kariéru

Pin It on Pinterest