Praktický rozvojový kurz z cyklu Vědomý život vznikl jako potřeba nabídnout veřejnosti komplexní program, který nabízí více nástrojů, s kterými je možné porozumět sobě i druhým, rozklíčovat proč zažíváme problémy ve vztazích, v rodině, v práci a jak to změnit účinně, trvale a hluboce. 11 praktických nástrojů, které se během kurzu naučíte a díky kterým můžete změnit svůj život trvale.

Přemýšlíte, zda je tento kurz pro vás?
Někdy můžeme mít pocit, že se celý vesmír spikl proti nám, že narážíme stále na stejné lidi, že zažíváme s různými lidmi a různém čase podobné zkušenosti, že se náš partner podobá našim rodičům nebo náš současný šéf tomu minulému. Můžeme opouštět vztahy a místa v našich životech ze stále stejných důvodů a propadat smutku, že nám ti druzí dělají něco, co si od nich nezasloužíme. Anebo jsme si koupili už knížky, snažíme se vzdělávat, pracujeme s afirmacemi, vizualizacemi, učíme se komunikovat, chodíme na terapie, a přesto se náš život zásadně nemění.
Pokud něco z toho je vám důvěrně známé, přijďte na tento zážitkový 4-dílný praktický kurz a začněte svůj život žít vědomě. Začněte vytvářet život, po jakém toužíte naplněný pohodou, radostí, seberealizací a harmonickými vztahy. Pochopte základní zákony, které ve vesmíru existují stejně jako elektrická nebo magnetická energie. Naučte se prakticky těmto zákonům rozumět, rozpoznávat je a aktivně s nimi pracovat ve svůj prospěch. Když vytrváte, zjistíte, že lidé s toxickou energií vás opouští, noví přátelé vám vstupují do života, konečně jste našli práci svých snů nebo usmíříte vztahy, které vás dříve zraňovaly.
Nic z toho se nestane přes noc. Jedná se o nové myšlení, které si potřebujete osvojit a naučit se ho praktikovat ve svém každodenním životě. Naučíte se vidět věci pod povrchem a správně je chápat jako nástroje pro zlepšení kvality svého života. Vytvoříte si „nové svaly“ ve vašem myšlení a najdete to, co vás nevědomě brzdí v dosahování žádoucích změn ve vašem životě. Proto je kurz pokračovací, abyste na své nové cestě vytrvali a nové dovednosti pochopili do hloubky a trvale. Koncept práce, který vám kurz nabízí, je trvalý a otevře vám oči na celý život. Pak převezmete odpovědnost za svůj život do svých rukou a získáte tak trvalou svobodu.

Kurz se koná v Holešově v Centru Najdi svou krásu, kde se můžete na kurz přihlásit.

Rozvojový kurz Martiny Maraj z cyklu Vědomý život

Pin It on Pinterest